آیینه های باشگاه ورزشی

امروزه در باشگاه های ورزشی وجود آیینه بدون شک یکی از متریال مهم و کاربردی است که شرکت ترنج شیشه با اتکا به تکنولوژی روز و تیم اجرای قوی می تواند فضای باشگاه ها را با استفاده از آیینه به فضایی مدرن و شیک تبدیل کند.

آینه کاری باشگاه ورزشی

یکی از خدمات شرکت ترنج گلس تولید آینه های باشگاه ورزشی می باشد. طراحی دکوراسیون باشگاه های ورزشی به گونه ای است که در تمامی سطوح دیوار ها نیاز به آینه های سرتاسری می باشد. با توجه به اینکه اماکن ورزشی نیازمند طراحی مخصوص و منحصر به فردی می باشد ، جهت همپا شدن با استاندارد های روز دنیا نیاز به استفاده از طراحی روز دنیا است.


امروزه از انواع مدل های آینه کاری در باشگاه های ورزشی استفاده می شود. بیشترین موارد استفاده آینه در چنین فضاهایی آینه های سرتاسری در دیوار ها و جلوی دستگاه های ورزشی است.


از مهم ترین مزیت استفاده از آینه کاری در اماکن و فضاهای ورزشی ایجاد انگیزه ، بزرگتر نشان دادن فضا و همچنین استفاده از آن جهت انجام صحیح حرکات ورزشی می باشد. در شرکت ترنج گلس با توجه به مولفه های مورد نظر جهت انجام این کار کارشناسان محل قرارگیری آینه ها را مطابق با چیدمان مشتری در نظر می گیرند.


نکته مهم دیگری که در چنین فضاهایی می بایست در نظر گرفت رعایت محل قرارگیری آینه کاری می باشد. با توجه به اینکه آینه در صورت ضربه دچار شکستگی می شود می بایست محل قرارگیری آن ها به گونه ای باشد که کمتری میزان آسیب دیدگی و ضربه را دارا باشند.


نصب آینه کاری باشگاه های ورزشی

با توجه به حساسیت محل استفاده از این نوع آینه کاری می بایست روند نصب آینه کاری در چنین فضاهایی با رعایت تمامی اصول ایمنی انجام گیرد. آینه کاری باشگاه های ورزشی می بایست به گونه ای باشد که در صورت بروز هر حادثه ای کمترین میزان آسیب به افراد و وسایل وارد گردد. به همین دلیل نصب صحیح و اصولی آینه کاری چنین اماکنی در اولویت شرکت ترنج آذین قرار دارد. کارشناسان ما با درک این موضوع اقدام به نصب آینه کاری این فضاها می نمایند و در کنار این موضوع دقت کافی را در روند انجام اصولی کلیه مراحل نصب در اولویت خود قرار خواهند داد.


شما می توانید انواع مختلفی از مدل های آینه کاری باشگاه ورزشی را جهت استفاده در باشگاه خود از شرکت ترنج آذین بخواهید. جهت مشاوره در زمینه تعداد و اندازه آینه های مورد نظر و همچنین بررسی محیطی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


پست الکترونیک

info@toranjglass.com

amin.trj70@gmail.com

تلفن تماس

تلفن : 44733769

موبایل و واتساپ : 09212585523

آدرس اینستاگرام : @toranjglassco

آدرس

بزرگراه شهید آبشناسان غرب به شرق - خیابان سردار جنگل جنوب - کوچه ی طباطبایی - کوچه ی زاگرس - پلاک 9 واحد 7