پارتیشن شیشه ای

Toranj Glass

پارتیشن شیشه ای

یکی از پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین مکان های استفاده از شیشه در ادارات ، دفاتر و شرکت ها به عنوان پارتیشن می باشد. پارتیشن شیشه ای روشی برای جداسازی فضاهای مختلف محیط می باشد که امروزه به جهت مزایای آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛ ممکن است پارتیشن شیشه ای را در فضاهای مختلفی تا به حال دیده باشید که برای جداسازی فضاها از آن ها استفاده شده. دیوارها و پارتیشن های شیشه ای ویژگی بزرگی فضا و عمق بصری و حریم خصوصی را در طراحی معماری مدرن متعادل می کنند.

شیشه سکوریت

Toranj Glass

شیشه سکوریت

Toranj Glass

شیشه سکوریت

نوعی از شیشه که در موارد مختلفی استفاده می شود، شیشه سکوریت یا شیشه نشکن نام دارد. قطعا بسیاری از افراد با اسامی شیشه سکوریت و شیشه لمینت آشنا باشند اما ممکن است با کاربرد و خصوصیات آنها آشنایی نداشته باشند. شرکت سازه های شیشه ای ترنج آذین با تولید شیشه سکوریت مفتخر به ارائه این نوع محصول با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

هندریل یا نرده شیشه ای

Toranj Glass

هندریل یا نرده شیشه ای

استفاده از شیشه در گذشته بدلیل عدم پیشرفت تکنولوژی در برخی فضاها با توجه به خطراتی که با خود به همراه داشت در نظر گرفته نمی شد. یکی از فضاهایی که در گذشته دید خوبی جهت استفاده از شیشه در آن وجود نداشت نرده ها و محافظ های پله ها بود؛ اما به لطف پیشرفت فناوری و تولید شیشه های ایمنی همچون شیشه سکوریت یا شیشه لمینت که از مقاومت بالایی در برابر ضربه و دیگر حوادث برخوردارند، امروزه می توان از آنها جهت ساخت هندریل شیشه ای (نرده شیشه ای) استفاده نمود.

کابین دوش شیشه ای

Toranj Glass

کابین دوش شیشه ای

در معماری روز و مدرن فضا سازی، حمام یکی از آیتم های مهم طراحی به شمار می رود و استفاده از شیشه به دلیل شفاف بودن، زیبایی و آنتی باکتریال بودن، متداول ترین متریال مورد استفاده در سرویس بهداشتی و کابین های دوش می باشد. کابین دوش شیشه ای باعث می شود فضای پیرامون دوش آب خیس نشود که این خود بر پاکیزگی فضای حمام و سرویس بهداشتی می افزاید.

نمای شیشه ای

Toranj Glass

نمای شیشه ای

Toranj Glass

نمای شیشه ای

امروزه شیشه به عنوان یک عضو جدا ناپذیر در زندگی انسان ها به شمار می رود، بیشترین کاربرد آن را می توان در وسایل روزمره و یا ساختمان ها مشاهده نمود. یکی از کاربردهای عمده شیشه که سال ها مورد استفاده معماران در طراحی ساختمان ها قرار گرفته است نمای شیشه ای می باشد.

شیشه های دکوراتیو

Toranj Glass

شیشه های دکوراتیو

کاربرد و مصرف شیشه در تزیینات و دکوراسیون داخلی ساختمان ها امروزه بیش از هر زمان دیگر می باشد. یکی از مصارف شیشه که به عنوان شاخه ای از هنر مورد استفاده قرار می گیرد شیشه دکوراتیو یا شیشه تزئینی می باشد و امروزه در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی پیدا کرده است. دکوراتیو در واقع اشاره به طراحی یا ایجاد تغییرات در معماری برای ایجاد زیبایی و کاربرد بیشتر دارد، هنر دکوراتیو شامل شاخه های عکاسی، خطاطی و مجسمه سازی می شود. البته دکوراتیو در زمینه دکوراسیون داخلی خانه ها به کاغذ دیواری، سنگ، شیشه، مبلمان، لوستر و ... اشاره دارد.

درب های شیشه ای

Toranj Glass

درب های شیشه ای

درب به عنوان ورودی هر مکانی به عنوان عنصر معرف مکان شناخته می شود که می تواند موجب جذب افراد مختلف به داخل گردد و به نوعی خوشامد گویی را برعهده دارد. استفاده از درب شیشه ای که دارای شفافیت و سهولت در استفاده می باشد می تواند رفت و آمد را سهولت بخشد و به زیبایی محیط بیافزاید؛ به این دلایل انتخاب درب های شیشه ای برای خانه ها به یک ویژگی محبوب تبدیل شده اند.

آینه کاری

Toranj Glass

آینه کاری

Toranj Glass

آینه کاری

آینه کاری بدین صورت است که با توجه به انواع مختلفی که آینه ها از نظر جنس و متریال دارند می توانند در جهت تزیینات و دکوراسیون ها مورد استفاده قرار گیرند. آینه کاری را می توان در بسیاری از فضاها انجام داد و با استفاده از انجام تزیینات بر روی آن ها و یا چیدمان مختلف آن ها دکوراسیونی منحصر به فرد را خلق نمود.

پله شیشه ای

Toranj Glass

پله شیشه ای

Toranj Glass

پله شیشه ای

شرکت آوینا پرداز آریا به صورت گسترده ای در فعالیت های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مشغول به ارائه خدمات می باشد.این خدمات شامل ارائه راهکارهای نوین نرم افزاری برای انواع بیزنیس های کوچک و متوسط ، طراحی وب سایت های اختصاصی ، طراحی و اجرای پروژه های پیچیده فروشگاه های آنلاین مجازی ، خدمات مربوط به بهینه سازی و بهبود رتبه (SEO) انواع وب سایت ها ، خدمات آنلاین مارکتنیگ ، طراحی و تولید نرم افزارهای داخلی و..می باشد.

شیشه تاشوی بالکنی

Toranj Glass

شیشه تاشوی بالکنی

در معماری مدرن استفاده از تراس یا بالکن مورد توجه معماران قرار گرفته است و به دلیل معایب این فضا از جمله انتقال آلودگی به محیط خانه توسط پرندگان و جانواران و احتمال سرایت بیماری از این جانداران به ساکنان و هچنین کثیف شدن این محیط به دلیل لانه کردن پرندگان و گرد و خاک و آلودگی هوا به خصوص در شهر های بزرگ معضلاتی را برای ساکنین ساختمان به وجود می آورد اما از مزایای بالکن ها یا تراس ها نباید چشم پوشی کرد که فضایی بسیار کاربردی در ساختمان ها می باشد. این مزایا مهندسان را برآن داشته که پوششی برای این فضا طراحی کنند که هم کاربردی باشد و هم جلوگیری از نور و چشم انداز بیرونی نکند.

شیشه خم

Toranj Glass

شیشه خم

Toranj Glass

شیشه خم

به علت زیبایی و کاربردی بودن شیشه که در انواع محیط و فضاها قابل اجراست و همچنین با توجه به جنس شفافی که دارد می توان در موارد بسیاری به جهت تولید انواع وسایل از آن استفاده نمود. علاوه بر کاربردهای انواع شیشه در ساختمان سازی، این ماده به عنوان لوازم تزئینی و زیبایی بخشی در دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد، تولید هر چیزی از شیشه مستلزم ویژگی حالت گرفتن آن در شگل شیشه خم می باشد.

مبلمان شیشه ای

Toranj Glass

مبلمان شیشه ای

امروزه، مبلمان فقط یک وسیله ضروری خانگی نیست بلکه زیبایی بخش دکوراسیون داخلی نیز هست، به همین دلیل ساخت مبلمان مواد زیادی مانند پلاستیک، چوب، فلز و حتی شیشه را در بر می گیرد. تا همین اواخر به ندرت از شیشه برای ساخت مبلمان استفاده می شد اما در حال حاضر برای ساخت قفسه ها، سقف و دیوارها، میزهای قهوه، درهای داخلی، پیشخوان ها، کمد های مختلف و درهای آنها، کشوها، صندلی، کمد و پرده های دیواری از شیشه استفاده می شود. مبلمان شیشه ای برای رویه های میز، پارتیشن ها، میزهای ناهارخوری و موارد بسیار دیگری ایده آل است، زیرا نمای شفافی را ارائه می دهد.

آلاچیق شیشه ای

Toranj Glass

آلاچیق شیشه ای

معمولا افراد بعد از شنیدن نام آلاچیق به اتاقکی چوبی و بدون سقف یا دیوار فکر می کنند، البته که این تفکر اشتباه نیست اما در دنیای مدرن امروزه با پیشرفت تمام جنبه های زندگی، از مواد دیگری مانند فلز و شیشه نیز در ساخت آلاچیق ها استفاده می شود. آلاچیق ها به طور معمول در فضاهای خارجی و بزرگ استفاده می شوند و آلاچیق های چوبی قدیمی مناسب فضاهای باز و سرسبز بود که در فصول سرد سال یا در زمان گرمای زیاد استفاده از آنها دشوار می شد، به همین دلیل آلاچیق های شیشه ای تا حدودی جای آلاچیق های چوبی را گرفتند.

شیشه ضد گلوله

Toranj Glass

شیشه ضد گلوله

یکی از ضروری ترین بحث ها در دنیای امروزی امنیت جان و مال افراد می باشد. تولید شیشه ضد گلوله یا شیشه ضد ضربه یکی از راهکارهای افزایش امنیت محسوب می شود. با پیشرفت هایی که در زمینه تولید شیشه به وجود آمده است ، امروزه می توان اقدام به تولید شیشه هایی نمود که خواص امنیتی بسیار بالایی دارند. البته این نوع شیشه با نام های دیگری همچون شیشه ضد اغتشاش نیز معرفی می گردد.