آینه باشگاه های ورزشی نه تنها جذابیت زیبایی شناختی را افزایش می دهد و مشتریان بیشتری را جذب می کنند، بلکه جلسات تمرین را با ارائه نمای کامل بدن بهبود می بخشد. به همین دلیل امروزه در باشگاه های ورزشی وجود آینه بدون شک یکی از متریال مهم و کاربردی است که شرکت ترنج شیشه با اتکا به تکنولوژی روز در مراحل تولید آینه و تیم اجرای قوی می تواند فضای سالن ها را با استفاده از آینه باشگاهی به فضایی مدرن و شیک تبدیل کند.


آینه باشگاه ورزشی

یکی از خدمات شرکت ترنج گلس تولید آینه های باشگاه ورزشی می باشد؛ طراحی دکوراسیون باشگاه های ورزشی به گونه ای است که در تمامی سطوح دیوار ها نیاز به آینه های سرتاسری می باشد. با توجه به اینکه اماکن ورزشی نیازمند طراحی مخصوص و منحصر به فردی می باشد ، جهت همپا شدن با استاندارد های روز دنیا نیاز به استفاده از طراحی روز دنیا است. امروزه از انواع مدل های آینه ها در باشگاه های ورزشی استفاده می شود، بیشترین موارد استفاده آینه در چنین فضاهایی آینه های سرتاسری در دیوار ها و جلوی دستگاه های ورزشی است.

نکته مهم دیگری که در چنین فضاهایی می بایست در نظر گرفت، انتخاب مناسب محل قرارگیری آینه می باشد. با توجه به اینکه آینه ها در صورت ضربه دچار شکستگی می شود می بایست محل قرارگیری آن ها به گونه ای باشد که احتمال کمتری برای میزان آسیب دیدگی و ضربه را داشته باشند. در شرکت ترنج گلس با توجه به مولفه های مورد نظر جهت انجام این کار کارشناسان محل قرارگیری آینه ها را مطابق با چیدمان مشتری در نظر می گیرند.


آینه باشگاه ورزشی


نکاتی برای خرید آینه های باشگاه ورزشی

برای خرید آینه های باشگاه ورزشی ویژگی ها و عواملی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله:

✔      می توان گفت اندازه آینه مهم ترین عامل در خرید آینه مناسب باشگاه ورزشی است، آینه های باشگاهی باید به اندازه ای بزرگ باشند که انعکاس کامل بدن را ایجاد کنند.

✔      آینه ها از مواد مختلفی ساخته می شوند تا ویژگی های متفاوتی را ارائه دهند، اکریلیک و شیشه دو ماده محبوب برای تولید آینه هستند. آینه های اکریلیک نشکن و مقرون به صرفه هستند اما فاقد شفافیت شیشه می باشند، به همین دلیل است که آینه های شیشه ای برای سالن های ورزشی ترجیح داده می شوند.

✔      اگرچه معمولاً از شیشه سکوریت در تولید آینه باشگاه های ورزشی استفاده می شود، اما دوام انواع شیشه ها از سازنده به سازنده دیگر متفاوت است.

✔      آینه های سالن ورزشی دارای ضخامت های متفاوتی هستند، آینه های ضخیم بهتر هستند زیرا پایدارترند و به سختی شکسته می شوند.

✔      بودجه عامل تعیین کننده در انتخاب هرچیزیست، اول از همه مطمئن شوید که بودجه مناسبی برای خرید آینه باشگاهی مشخص کنید. سپس اندازه، نوع و سبک آینه را در محدوده بودجه تان ارزیابی کنید.


مهمترین مزایای استفاده از آینه باشگاه ورزشی :

•     می توانید حرکات خود را در آینه باشگاه زیر نظر بگیرید و آنها را بهبود بخشید و در نتیجه تکنیک های خود را کامل کنید. می توانید متوجه شوید که از کدام ماهیچه ها بیش از حد استفاده می کنید و چقدر فشار روی ماهیچه شما ایجاد می شود.

•     آینه های باشگاه ورزشی شما را قادر می سازد تا مربی شخصی خود شوید، می توانید پیشرفت خود را دنبال کنید و برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود انگیزه داشته باشید.

•     آینه باشگاه ها نور طبیعی بیشتری را وارد می کنند و با بازتاب نور فضا را روشن تر می کنند؛ فضای داخلی روشن روحیه را تقویت کرده و به حفظ تمرکز کمک می کند.

•     آینه های سالن های ورزشی از ارزش زیبایی شناختی بالایی برخوردار هستند، آنها فضای داخلی باشگاه را زیبا می کنند و حس فوق العاده لوکسی به فضای داخلی می دهند.


آینه باشگاهی


تفاوت اصلی بین آینه باشگاه و آینه دیواری معمولی

ممکن است برای شما تعجب آور باشد اما آینه های باشگاه ورزشی با آینه های دیواری معمولی که در خانه هایمان داریم متفاوت است.

1-      آینه باشگاه ورزشی باید در یک مکان عمومی که توسط تجهیزات سنگین احاطه شده نصب شود، در نتیجه این آینه ها از ایمنی بالاتری نسبت به آینه های معمولی برخوردار هستند. از شیشه سکوریت یا لمینت در ساخت آینه های سالن ورزشی برای اطمینان از استحکام بالاتر استفاده می شود.

2-      همه آینه ها معمولا سطح شفافی دارند، با این حال آینه های معمولی در طول زمان ویژگی صیقلی خود را از دست می دهند؛ آینه باشگاه ورزشی به گونه ای ساخته می شود که براق تر به نظر برسند و شفافیت بالاتری با عمق بیشتر نسبت به آینه های معمولی داشته باشد تا ظاهری شیک تر به فضای داخلی باشگاه بدهد.

3-      آینه های سالن ورزشی بیشتر برای پوشاندن دیوار باشگاه استفاده می شوند، بنابراین در اندازه های بزرگ در دسترس هستند؛ این آینه ها معمولاً بدون قاب و مینیمال هستند تا جذابیت بالایی به فضای داخلی باشگاه بدهند.

4-      ضخامت آینه باشگاهی معمولا بیشتر از آینه های معمولی است، آینه هایی که معمولا در خانه های ما یا برای آینه کاری استفاده می شود، ضخامت 3 تا 4.5 میلی متر دارند، در حالی که ضخامت یک آینه باشگاه ورزشی حدود 6 میلی متر است تا در برابر هر گونه ضربه مقاومت کند.


نصب آینه های باشگاه های ورزشی

با توجه به حساسیت محل استفاده از این نوع آینه ها می بایست روند نصب آینه در چنین فضاهایی با رعایت تمامی اصول ایمنی انجام گیرد. آینه کاری باشگاه های ورزشی می بایست به گونه ای باشد که در صورت بروز هر حادثه ای کمترین میزان آسیب به افراد و وسایل وارد گردد؛ به همین دلیل نصب صحیح و اصولی آینه در سالن های ورزشی در اولویت شرکت شیشه ترنج قرار دارد. کارشناسان ما با درک این موضوع اقدام به نصب آینه در این فضاها می نمایند و در کنار این موضوع دقت کافی را در روند انجام اصولی کلیه مراحل نصب در اولویت خود قرار خواهند داد.

شما می توانید انواع مختلفی از مدل های آینه باشگاه ورزشی را جهت استفاده در سالن های خود از شرکت شیشه ترنج بخواهید. جهت مشاوره در زمینه تعداد و اندازه آینه های مورد نظر و همچنین بررسی محیطی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.