پارتیشن های اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی


آیا شما از آلومینیوم به عنوان قاب برای دیوارهای شیشه ای از کف تا سقف خود استفاده کرده اید؟


اگر نه، ارزش این را دارد که نگاهی به این اقلام بیاندازید چرا که این ترکیب چند منظوره بسیار متنوع و قوی می باشد.


این دیوارها برای محیط های سرپوشیده همانند کاربری خارج از منزل بسیار مناسب می باشند و همچنین در محیط های کسب و کار تجاری و خانه های مسکونی خصوصی کاربرد دارند.


پارتیشن اداریشیشه ای با قاب آلومینیومی یکی از رایج ترین گزینه ها برای هر کسی که به دنبال طراحی یک فضای مدرن و زیبا برای زندگی یا کار کردن است.


سه دلیل عمده برای سرمایه گذاری در پارتیشن شیشه ای با قاب آلومینیومی عبارتند از:

تنوع

شما می توانید ازپارتیشن آلومینیومیدر فضاهای خارجی ساختمان استفاده کنید تا بتوانید نور فراوانی را در فضای داخلی خود داشته باشید.یا میتوانید از پارتیشن آلومینیومی در دفتر کار خود استفاده کنید تا یک فضای خصوصی و آرام (مثلا برای اتاق های جلسه یا ادارات) ایجاد کنید، در حالی که می توانید جلوه بصری یک فضای باز را حفظ کنید.شما همچنین می توانید از آنها در خانه استفاده کنید تا به یک منطقه باز سرگرم کننده در منزل، امکان توسعه تا حد امکان را بدهید.


اگر شما یکطراحی دکوراسیون اداریخاص مدنظر دارید، حتی می توانید بر روی آنها از رنگ های سفارشی برای افزایش زیبایی های آن استفاده کنید.


ایمنی و امنیت

با پیروی از تمامی مقررات و قوانین ، پارتیشن های شیشه ای با قاب آلومینیومی ما به اندازه هر گونه دیوار دیگری که می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید، ایمن هستند.اگر شیشه های ضخیم به کار رفته در این نوع پارتیشن اداری شکسته شوند، پخش نخواهند شد و در صورت ایجاد ترک هایی بر روی آنها به سادگی قابل تعمیر یا جایگزینی هستند.


به عنوان یک مزیت اضافه، پارتیشن های شیشه ای در جلوگیری از نفوذ صدا موثر هستند، به این معنی که شما می توانید جلسات یا مکالمات خصوصی را درون فضاهای ایجاد شده توسط آنها بدون هر گونه مزاحمت یا نگرانی از استراق سمع برگزار کنید.


سبک زیبا

طرح های مدرن و شیکی از آنها در حال حاضر، جایی که باز بودن فضا بسیار ارزشمند است، مورد استفاده قرار می گیرد.برای افرادی که می خواهند یک فضای زرق و برق دار طراحی کنند، شیشه بهترین و کارآمدترین راه برای دستیابی به این هدف است.


همانطور که قبلا ذکر شد، می توان آنها را رنگ کرد تا رنگی روشن و درخشان را در فضا ایجاد کنند.همچنین، شرکت ها ممکن است بخواهند آرم شرکت خود را بر روی شیشه به کار رفته به عنوان پارتیشن اضافه کنند تا یک منطقه پذیرش شیک برای مهمانان و شرکای تجاری خود ایجاد کنند.


در این بین قاب های آلومینیومی، یک تضاد مدرن و پاکیزه را با شیشه ایجاد می کنند، چون که قدرت کافی را ارائه می دهند، به این معنی است که سرمایه گذاری شما می تواند سالها یا دهه ها به کارکرد خود ادامه دهد.


پارتیشن اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی یکی از محصولات مورد نیاز ما با توجه به دلایل فوق الذکر است. همانند سایر محصولات، ما یک سرویس جامع در تمامی مراحل خرید، نصب و بهره برداری ارائه می دهیم و با مشتریان خود ارتباط نزدیکی برقرار می کنیم تا مطمئن شویم که در هر مرحله از این پروژه رضایت کامل را دارند.


پست الکترونیک

info@toranjglass.com

amin.trj70@gmail.com

تلفن تماس

تلفن : 44733769

موبایل و واتساپ : 09212585523

آدرس اینستاگرام : @toranjglassco

آدرس

بزرگراه شهید آبشناسان غرب به شرق - خیابان سردار جنگل جنوب - کوچه ی طباطبایی - کوچه ی زاگرس - پلاک 9 واحد 7