معرفی بهترین ایده ها برای آینه کاری مدرن


تاثیر هنر آینه کاری در ساختمان های مدرن امروزی بر هیچ کس پوشیده نبوده و می توان گفت یکی از بهترین روش های مدرن سازی دکوراسیون در خانه های امروزی به حساب می آید. شرکت های دکوراسیون داخلی و طراحان با بکارگیری از آینه کاری مدرن و استفاده از آینه های دکوراتیو قادر هستند فضای ساده و قدیمی خانه شما را دگرگون و جلوه خاص و زیبایی را برای محیط زندگی شما فراهم نمایند.امروزه شرکت های تولید آینه با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی ها قادر به تولید انواع و اقسام آینه ها در طرح ها ، مدل ها و رنگ های گوناگون بر اساس سلیقه و مطابق با دکور مورد نظر شما می باشند.

آینده کاری مدرن


یکی از کاربرد های آینه کاری استفاده از آن برای ایجاد تغییرات در فضای خانه می باشد. بی شک همه افراد علاقمند تغییر و تحول در فضای منزل خود هستند و انجام آن سبب ایجاد انگیزه و روحیه در بین اعضای خانواده می شود. ما در این مقاله قصد داریم درباره ایده های مختلفی از آینه کاری مدرن به منظور ایجاد تغییر و تحول در فضای داخلی منزل بپردازیم.


یکی از بهترین ایده ها که به احتمال زیاد از زبان معماران و طراحان به منظور تغییر دکوراسیون داخلی شنیده اید استفاده از هنر آینه کاری مدرن می باشد. با استفاده از صد ها مدل گوناگون از آینه کاری می توانید محیط منزل خود از یک فضای ساده به فضایی مدرن و لوکس تبدیل نمایید.


انواع روش های آینه کاری مدرن

از جمله بهترین مدل های آینه کاری مدرن می توان به موارد همچون آینه کاری جورچین ، آینه کاری سه بعدی ، آینه کاری هندسی (استفاده از اشکال هندسی همچون مربع ، دایره ، مستطیل و...) ، آینه کاری لوزی و... اشاره نمود. اما نکته ای که در انجام این کار اهمیت دارد بهره گیری از فردی آشنا به این زمینه می باشد که بر اساس موقعیت ، چیدمان و فضای داخل منزل شما ، بهترین انتخاب را انجام دهد. برای مشاهده سایر مدل های آینه کاری مقاله انواع روش های آینه کاری را می توانید مطالعه نمایید.


ابزار و وسایل مورد نیاز جهت انجام آینه کاری مدرن

آینه کاری همانند سایر هنر ها به جز کارشناسی که می بایست بهترین فضا و مدل را برای پیاده سازی این روش انتخاب نماید نیاز به ابزار ها و وسایلی برای نصب دارد که پس از تولید تایل های آینه می بایست به وسیله آن ها در محل مورد نظر نصب گردند. این وسایل عبارتند از: چسب مخصوص ، الماس آینه ، متر و خط کش ، قلم طراحی ، کاردک ، میز مخصوص ، خط کش چوبی ، چکش مخصوص و...


بهترین فضاها برای انجام آینه کاری مدرن

در محیط خانه در بیشتر فضاها می توان از آینه کاری مدرن بهره گرفت که بهترین فضاها عبارتند از : راهروها ، ورودی منزل ، سالن پذیرایی و نشیمن ، اتاق خواب ها ، ناهارخوری ، محل نصب تلویزیون ، آینه سرویس بهداشتی و بسیاری دیگر از فضاها. حتی می توان از آینه کاری به عنوان جدا کننده محیط یا پارتیشن شیشه ای استفاده نمود.

آینه کاری مدرن


ایده های گوناگونی بسته به فضاهای در نظر گرفته شده برای آینه کاری وجود دارد که یک به یک در این جا به آن ها اشاره خواهیم نمود.


ایده برای آینه کاری راهروها

معمولا ورودی منازل دارای یک محیط مشخص در کنار راهرویی متناسب با فرم ساختمان می باشد. به منظور از بین بردن سادگی این محیط و افزایش روشنایی آن می توان از مدل های گوناگونی از آینه کاری مدرن مانند آینه کاری هندسی استفاده نمود تا علاوه بر کارایی ، جلوه ورودی منزل لوکس تر به نظر رسد.


ایده ترکیب آینه کاری و پارتیشن شیشه ای

با ترکیب هنر آینه کاری و پارتیشن شیشه ای می توان علاوه بر جدا سازی دو محیط از یکدیگر فضای زیبایی را به وجود آورد. به طور مثال از این شیوه می توان برای جدا کردن فضای آشپزخانه از سالن پذیرایی استفاده نمود. با استفاده از این ایده علاوه بر زیبایی و جدا کردن محیط ، می توان جلوی هرگونه مانع در برابر ورود نور را گرفت تا فضایی روشن و زیباتری در اختیار داشت. علاوه بر تمامی این موضوعات این نوع آینه کاری به دلیل ظرافتی که دارد فضای بسیار کمی از منزل را اشغال می نماید.


انجام آینه کاری در کنار میز ناهار خوری

شاید در بسیاری از خانه ها با این مدل از آینه کاری در اطراف میز ناهارخوری انجام می شود رو به رو شده باشید اما دلیل انجام این کار را ندانید. استفاده از آینه کاری مدرن در کنار میز ناهارخوری از نظر روانشناسی یکی از بهترین روش ها برای افزایش میل و لذت بردن از غذا در این محل می باشد. چنانچه آینه کاری در این محیط به درستی صورت گیرد و با استفاده از طرح های ساده در این محل می توان فضایی زیبا و دلنشین را در کنار میز ناهارخوری خلق نمود.


استفاده از آینه کاری مدرن در محل نصب تلویزیون

برای ایجاد جلوه شیک و مدرن به محیط خانه می توان از آینه کاری در اطراف تلویزیون به شرط جلوگیری از هرگونه مشکل در هنگام تماشا تلویزیون ( انعکاس نور در چشم و...) استفاده نمود. به دلیل این که استفاده از یک تلویزیون و میز تلویزیون شیک سبب ایجاد فضای مدرن به محیط منزل می شود ، استفاده از آینه کاری در اطراف آن جلوه تلویزیون و میز آن را چندین برابر می کند.البته آینه کاری در این فضا می بایست مطابق با نوع چیدمان و مدل مبلمان انتخاب گردد تا بهترین هماهنگی را داشته باشند.

آینده کاری


انجام آینه کاری مدرن در سالن پذیرایی

یکی از مهم ترین محیط ها که در درجه اول در معرض دید مهمانان قرار می گیرد سالن پذیرایی می باشد. استفاده از آینه کاری جورچین یا پازلی مدرن یا با نوع چیدمان مناسب و همچنین مطابق با رنگ بندی دیوار و مبلمان می تواند جلوه ای مدرن را به این محیط ببخشد. این نوع آینه کاری درست همانند تابلوی نقاشی بسیار شیک و مدرن می تواند خود را جلوه دهد. همچنین می توان از آینه کاری سقف برای سالن پذیرایی استفاده نمود تا فضا نورانی تر و بزرگتر به چشم آید.


ایجاد آینه کاری مدرن در محیط آشپزخانه

امروزه فضای آشپزخانه به دلیل اینکه از حداقل دیوار ها بهره میگیرد و اپن طراحی می شوند جز مهم ترین دکورهای خانه ها به شمار می روند. بهره گیری از کاشی های شیک ، ایجاد جزیره ، کابینت های مدرن و... در کنار آینه کاری آشپزخانه می تواند زیبایی محیط را افزایش دهد. استفاده از آینه های رنگی به جای کاشی کاری دیوار های بین کابینت ها یکی از روش های استفاده از آینه کاری مدرن در چنین فضاهایی می باشد.


استفاده از آینه کاری مدرن در سرویس های بهداشتی

استفاده از آینه های معمولی یکی از اصلی ترین نکات در سرویس های بهداشتی به شمار می رود. اما به منظور ایجاد ظاهری شیک و مدرن به دستشویی یا حمام با استفاده از آینه دکوراتیو می توان فضای این نقطه از منزل را دگرگون ساخت. استفاده از آینه های همرنگ با سایر لوازم مورد استفاده در سرویس دکوری زیبا در این محیط به وجود خواهد آورد. از نور مخفی در کنار آینه کاری مدرن نیز می توان در این فضا استفاده نمود.


نکاتی که خدمت شما گفته شد تنها بخش کوچکی از انواع مختلف اینه کاری مدرن در منزل می باشد. انجام این هنر بنا به سلیقه و محیط شما می تواند در روش های گوناگونی انجام گیرد. بنابراین چنانچه قصد انجام آینه کاری در محیط منزل خود را دارید می توانید با کارشناسان شرکت ترنج آذین در ارتباط باشید تا درباره انواع و قیمت آینه کاری شما را راهنمایی نمایند.


پست الکترونیک

info@toranjglass.com

amin.trj70@gmail.com

تلفن تماس

تلفن : 44733769

موبایل و واتساپ : 09212585523

آدرس اینستاگرام : @toranjglassco

آدرس

بزرگراه شهید آبشناسان غرب به شرق - خیابان سردار جنگل جنوب - کوچه ی طباطبایی - کوچه ی زاگرس - پلاک 9 واحد 7