پارتیشن شیشه ای

یکی از پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین مکان ها از شیشه در ادارات ، دفاتر و شرکت ها به عنوان پارتیشن می باشد. پارتیشن شیشه ای روشی برای جداسازی فضاهای مختلف محیط می باشد که امروزه به جهت مزایای آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.ممکن است پارتیشن شیشه ای را در فضاهای مختلفی تا به حال دیده باشید که به جهت جداسازی فضاها از آن ها استفاده می شود.


پارتیشن شیشه ای چیست؟

با پارتیشن های شیشه ای شما می توانید همزمان نور و زیبایی و همینطور طراحی مدرن و مینیمال را داشته باشین و باعث می شود معایب پارتیشن های چوبی که فضا را تاریک و کوچک می کنند کاملا حذف شوند و در عین حال زیبا باشد.پارتیشن های شیشه ای را می توان با شیشه های دکوراتیو از جمله شیشه ی چاپی رنگی و سندبلاست جذابتر طراحی و اجرا کرد و جلوه ای خاص را به محیط بخشید.


پارتیشن شیشه ای دیوار و جدا کننده ای از جنس شیشه است که قابلیت تغییر مکان آن نیز جهت تغییر فضا وجود دارد.با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان فضا های مختلفی را به وجود آورد که مهم ترین مزایای آن شفاف بودن جنس آن به دلیل استفاده شدن از شیشه برای بهره گیری از نور و یا دید داشتن به تمامی محیط اطراف می باشد.


پارتیشن شیشه ای در ابعاد و انواع مختلفی قابل تولید می باشد اما به طور کلی دو نوع پارتیشن شیشه ای فریم دار و پارتیشن شیشه ای فریم لس مهم ترین انواع آن ها هستند که می توان جهت کاهش صدا و یا دیگر مسائل از شیشه های دو جداره در آن ها استفاده نمود.

خرید پارتیشن شیشه ای


مزایای پارتیشن شیشه ای عبارتند از:

✔ نورگیر بودن آن ها و جلوگیری از اتلاف انرژی

✔ کاهش اشغال فضا

✔ اجرای پارتیشن شیشه ای سندبلاست جهت افزایش تمرکز افراد و یا حفظ حریم شخصی

✔ ایجاد زیبایی در محیط و مدرن کردن فضا با استفاده از پارتیشن شیشه ای

✔ جلوگیری از ورود گرد و خاک و عایق سازی صدا به وسیله آن

✔ قابل استفاده در تمامی محیط های اداری ، دفاتر و شرکت ها

✔ عدم نیاز به بازسازی جهت تفکیک فضا

پارتیشن شیشه ای


یکی از مهم ترین نیاز ها در برخی شرکت ها ایجاد تعامل حس کار گروهی بین کارکنان و سایر افراد شرکت می باشد. در گذشته به دلیل وجود دیوار ها این کار به سختی به وقوع می پیوست اما امروزه با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان حس کار گروهی را در دقاتر و شرکت ها قوت بخشید. ارتباط بصری امروزه جز مهم ترین ابزارها در افزایش روحیه و مشارکت اجتماعی محسوب می شود که با استفاده از پارتیشن های شیشه این کار به راحتی صورت می پذیرد.


علاوه بر این بسیاری از دفاتر و یا محیط های کار فضای محدودی دارند که نمی توان از آن با استفاده از دیوار کشی سبب جداسازی فضا شد. به همین دلیل بهترین راهکار در چنین محیط هایی استفاده از پارتیشن شیشه ای می باشد که حداقل فضای ممکن را به دلیل قطر کم اشغال کرده و علاوه بر این ظاهر شرکت را زیباتر می نماید. علاوه بر این استفاده از پارتیشن شیشه ای سبب جلوگیری از اتلاف انرژی و استفاده از لامپ های مختلف جهت روشنایی می شود که با استفاده از این روش می توان از نور طبیعی حداکثر بهره را گرفت.


در دفاتری که مدیران مجموعه نیاز به کنترل کیفیت کار کارمندان را دارند استفاده از پارتیشن شیشه ای جهت این کنترل امری ضروری می باشد تا کارکنان بتوانند با حداکثر توان خود به وظایف محول شده خود رسیدگی نمایند. البته می توان با استفاده از شیشه های سندبلاست در برخی موارد میزان دسترسی بصری و نور را در فضا کنترل نمود.طرح های زیبایی جهت سندپلاست کردن و پارتیشن شیشه ای مات وجود دارد که با انجام آن می توان زیبایی این پارتیشن را دو چندان نمود.


پروفیل پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه دارای دو نوع فریم دار و بدون فریم (فریم لس) می باشد که در مدل های بدون فریم شاهد شیشه های یک دست و بدون پروفیل هستیم اما در مدل های فریم دار شیشه هایی با ابعاد کوچکتر که در فواصل بین هر شیشه پروفیل هایی با جنس های مختلف وجود دارد را خواهیم دید. جنس پروفیل های کار شده در پارتیشن شیشه ای معمولا استیل ، آلومینیوم و... می باشد.در پارتیشن شیشه ای دو جداره به منظور عایق صدا و حرارت از پروفیل های ضخیم تری نسبت به پارتیشن شیشه ای تک جداره استفاده می شود.به همین منظور میزان فضای اشغالی این نوع پارتیشن ها کمی بیشتر از پارتیشن شیشه ای تک جداره می باشد.

پارتیشن شیشه ای


اتصال شیشه های در پارتیشن شیشه ای

به جهت افزایش زیبایی که پارتیشن های شیشه ای به محیط می دهند بیشتر اتصالات و پروفیل ها جهت متصل ساختن شیشه ها به یکدیگر به صورت افقی می باشند و در معدود جاهایی مانند درب پارتیشن از اتصالات عمودی بهره گرفته می شود. البته این موارد بیشتر در پارتیشن شیشه ای فریم لس انجام می گیرد.


قیمت پارتیشن شیشه ای

با توجه به این که این ابزار جدا سازی محیط دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد که می توان از آن ها استفاده نمود ، قیمت پارتیشن شیشه ای ممکن است متفاوت باشد بنابراین جهت اطلاع از هزینه پارتیشن شیشه ای می توانید با کارشناسان شرکت سازه های شیشه ای ترنج آذین در ارتباط باشید.


در پایان چنانچه در زمینه پارتیشن شیشه ای و یا سایر محصولات شرکت سازه های شیشه ای ترنج آذین سوالاتی دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


پست الکترونیک

[email protected]

[email protected]

تلفن تماس

تلفن : 46129007

تلفن : 44733769

موبایل و واتساپ : 09212585523

آدرس

همت غرب - رو به روی باملند(دریاچه چیتگر) - بلوار موج - خیابان امیر صفت - مجتمع تجاری پارامیس - واحد A50